Narodni poslanik i poverenik Graskog odbora Srbja centra (SRCE) za Beograd Petar Bošković ocenio je da će današnja sednica Skupštine grada biti još jedan odabir „ćaci kadra“ koji vodi Beograd, „jer da je ovo ozbiljna administracija, ne bi se bukvalno na svakoj sednici radio rebalans budžeta“.

„To govori da oni niti znaju gde troše pare, ni zašto ih troše. Dovoljno je reći da ponovo daju 350.000 evra za ove ploče i ovaj Trg Nikole Pašića na kojem stojimo, a koji je maltene juče otvoren. Aleksandar Šapić, na čelu ovog ‘ćaci’ klana koji vlada Beogradom, zaista pojma nema. Njemu su važni kružni tokovi, a on o vozovima, o Mladenovcu i Lazarevcu koji su potpuno odsečeni od Beograda, da ne govorim o liniji Batajnica–Ovča–Lazarevac, ne zna, on nikada nije tamo ni kafu popio“, rekao je Bošković na konferenciji za novinare ispred Skupštine Beograda.
Šapić se, istakao je on, krije od Beograđana, jer da jeste pravi gradonačelnik, njega bi u tom Lazarevcu ili Ovči zaista sačekali, popili kafu, častili.
„Međutim, on se bavi toaletom ispod svog prozora, time se bavi. Nažalost, Beograd nikad gori nije bio nego što je sad. Zato kažemo da ćemo ovu vlast skinuti i vratiti Beograd Beograđanima”, poručio je Bošković.

