
Ko u Srbiji do juče nije bio zabrinut za budućnost Srbije i njen opstanak, danas sigurno jeste. Potpuni debakl spoljne politike proslavljen je uz sirene automobila i zvuke crkvenih zvona.
Glumatanje će se nastaviti i večeras, kada će nam „veliki vođa“ natenane, u par sati, i usitno i potanko, na televizijama sa nacionalnim frekvencijama, objašnjavati, koliko je velika njegova pobeda. A poraženi smo, osramoćeni, osiromašeni, ali i besni. Hoćemo li dozvoliti da nas presvučeni radikali potpuno unište?
Kažu, nestajale su i mnogo veće civilizacije. Jesu, ali za Srbiju ćemo se boriti, jer to dugujemo svojoj deci, budućim pokolenjima, sebi, da ispravimo sve ono za šta smo i sami krivi, jer smo im dozvolili da se povampire, ojačaju i piju nam krv već 12 godina.
Velike patriote iz SNS-a i SPS-a , dok nas „veliki vođa“ bruka po svetu, rade na lokalu, otimaju imovinu građana, gase firme koje su se dopale kumovima, rođacima sekte, ostavljaju građane bez posla.
U Kraljevu se gase „Apotekarska ustanova“, ustanova koja ima tradiciju (prva apoteka otvorena je u Kraljevu 1881.godine , koja dobro posluje i čije gašenje i otuđenje lokala u centru grada građani neće.
Povlačenja nema, jer sledeće na redu su naše privatne kuće, ako se dopadnu kumovima, prijateljima, partnerima SNS sekte.
Danas u Kraljevu crkvena zvona ne zvone za kraljevačke naprednjake, ali njima je definitivno odzvonilo.
Verica Milanović,
narodna poslanica Srbija centra

