Bošković: Pre ćemo videti vanzemaljca nego Zagorku Dolovac

Podeli

Član Predsedništva Srbija centra Petar Bošković izjavio je da institucije Srbije nisu samo zarobljene, već potpuno uhapšene od strane vlasti, što jasno pokazuje nivo zloupotrebe sistema.

„Vlast je na narodne poslanike u Novom Sadu poslala žandarmeriju. Te institucije koje oni navodno brane nisu zarobljene, one su uhapšene. Šta radi Zagorka Dolovac, ona je za mene vanzemaljac. Pre ćemo videti vanzemaljca nego nju”, rekao je Bošković za N1.

Prema njegovim rečima, građani su od opozicije očekivali konkretnu akciju, poput blokade suda u Novom Sadu.

“Potrebna je sinergija svih nas, na ulicama i na svim frontovima. Imamo Stari savski most, Sajam, Ekspo, Generalštab, Novi Sad… Strašno je šta su sve oni uradili. A uradili su jer su oni mafijaška oragnizacija. Oni su nama oteli državu. I Koza nostra bi im pozavidela, a zna se i ko im je vođa”.

Bošković se osvrnuo na postupanje policije prilikom protesta narodnih poslanika i odbornika.

„Razumem dobro šta je posao policajaca, ali oni ispred sebe nisu imali momke sa kapuljačama iz fajt kluba iz Pančeva, ti ljudi juče i danas nisu imali bezbol palice već su bili tamo imenom i prezimenom. To su narodni poslanici”, zaključio je Bošković.

Najnovije Vesti

Zemlja nam je razjedinjena, institucije razorene, ugled u svetu urušen. Poslednji je trenutak da to promenimo. Pomozi nam u toj borbi.

Pridruži nam se

Najčitanije