
Naša ljudska obaveza i odgovornost je da stanemo uz sve studente, srednjoškolce i mlade ljude u Srbiji koji su ovih dana, umesto priprema za praznike, kolokvijume i ispite, prinuđeni da brane svoje ideale zatvarajući se na fakultetima i izlazeći iz školskih klupa.
Podržavamo njihove zahteve i jasno poručujemo režimu: ima čega da se plaši! Plašite se mladosti Srbije koja odbacuje korupciju i laži, mladosti koja želi da ostane ovde i gradi bolju i uređeniju zemlju.
Pozivamo sve građane da stanu uz našu decu i njihove profesore. Oni su najbolji deo Srbije, naša nada i budućnost.
Srbija centar Kragujevac

