Stefan Janjić, narodni poslanik i generalni sekretar Srbija centra, ocenio je da je današnja sednica Odbora za obrazovanje farsa i upitao predsednicu Skupštine Anu Brnabić da li je možda noćas išla sa svojim falangama da crta srednji prst po Beogradu.
„Vas uopšte ne zanimaju studenti. Ova sednica je jedna vrsta farse. Vlast proziva studente braću Lazara i Luku Stojaković i fotografije njihovih putovnica objavljuje u režimskim medijima. Brnabić svakodnevno targetira studente, a možda je noćas išla sa svojim falangama da crta srednji prst po Beogradu“, rekao je Janjić i zatražio da predsednik Odbora Marko Atlagić odgovori na pitanje da li prima hrvatsku penziju.
„Atlagić bi morao srpskoj javnosti da odgovori da li prima hrvatsku penziju, da li ima „putovnicu“ te države i da li je istina da je kao profesor isteran iz srednje škole u Benkovcu i zbog čega“.

