Vlada u ostavci partijske poslušnike upućuje na diplomatska mesta po Bliskom istoku

Podeli

Srbija centar osuđuje nameru Vlade u ostavci da, kako to mediji prenose, i dalje postavlja nove ambasadore Srbije, čime će nastaviti praksu gaženja vladavine prava i načela legitimnosti. Uz to, naprednjačka vlast se i dalje u prvom redu orijentiše da svoje partijske poslušnike upućuje na diplomatska mesta po Bliskom istoku poput UAE i drugih, dajući prednost svojim logističkim finansijskim i drugim potrebama. Istovremeno se ignorišu očigledno lažne proklamacije vlasti o prioritetnoj orijentaciji Srbije ka zemljama EU, gde u nizu država još uvek nemamo diplomatska predstavništva, kao što su zemlje Baltika ili Irska.

Prof. dr Duško Lopandić

Najnovije Vesti

Zemlja nam je razjedinjena, institucije razorene, ugled u svetu urušen. Poslednji je trenutak da to promenimo. Pomozi nam u toj borbi.

Pridruži nam se

Najčitanije